Seyranbağları, Libya Cd. No:70, 06900 Çankaya/Ankara Yol Tarifi Hemen arayın +90 533 789 08 86

Müşteri Yorumları


Hamid Ali Gokce
Cüzi bir miktar ucret karşılığı, resmen insanlara iyilik için kurulmuş işletme, kendi evim gibi.

Google Üzerinden Yazıldı

Burhan Halit Kazan
Oldukça hoş bir konaklama yeri odalar geniş ve keyifli. Ücreti ortalamanın oldukca altında. Yakında metro var ve ulaşım kolay. Herkese tavsiye ediyorum.

Google Üzerinden Yazıldı

Anıl Pek
Odalar temiz ve kullanışlı fiyata göre kalite oldukça yüksek hizmet üst düzeyde hemde heryere kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumu var kesinlikle tavsiye ediyorum.

Google Üzerinden Yazıldı

İlker Uysal
Hostel mantığını çok başarılı uygulayan, aynı zamanda hostel dışı oda konaklaması tercih edenler için de odaları mevcut olan şirin samimi işletme. Konum olarak kızılayda merkezi bir konumda. Kullanabileceğiniz ufak bir mutfağı var. Müşteri profili genelde eşit ağırlıkta yerli ve yabancı kaliteli insanlar. Ücretleri çok makul.

Google Üzerinden Yazıldı

Tripadvisor Yorumcusu
Hostel tertemiz ve şehir merkezine, tren garına çok yakın, Güler yüzlü personelleri var ve şehri bilmeseniz dahi her an nerde neyi görmeniz gerektiğini anlatıyorlar. Çok teşekkürler DeepsHostel

Tripadvisor Üzerinden Yazıldı

Tripadvisor Yorumcusu
Eskiden Ankara'ya geldiğim zamanlarda mutlaka uğradığım yer. Çok rahat konforlu bir hostel. Ankara'nın merkezinde her yere ulaşım yakın arkadaşlar çok nazik ve yardım sever. Ankara'ya taşınmama rağmen hala uğruyorum yanlarına kesinlikle tavsiye ederim.

Tripadvisor Üzerinden Yazıldı

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Online Müşteri Temsilcilerimiz İle Hemen Konuşmaya Başlayabilirsiniz.

  • Müşteri Temsilcisi

    Çevrimiçi